Wraz z nadejściem PS4 Slim zmieni się także DualShock 4

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę

To już praktycznie pewne – nowa wersja konsoli PlayStation 4 zadebiutuje we wrześniu. PS4 Slim to jednak nie tylko zmniejszone gabaryty i i nowe rozmieszczenie przycisków, zmianie ulegnie także kontroler DualShock 4.

Na górnej krawędzi touchpada został dodany świecący pasek, który nie wiadomo do czego będzie służył i czy będzie można go wyłączyć. Wydawać się może, że kolejny bajer zmniejszający żywotność baterii w padzie do najnowszej konsoli Sony, to niezbyt mądry pomysł, ale czas pokaże, może doczekamy się jakiegoś sensownego rozwiązania.

Zmianie ulegnie także kolor gałek analogowych i tigerów i przycisków, które będą szare. Ciekawe czy zadbano by guma na gałkach była mniej podatna na ścieranie. Obecnie jest to jeden z największych problemów DualShock 4.

DualShock 4 – PlayStation 4 Slim

DualShock 4 ps4 slim

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów