World of Warcraft: Battle For Azeroth najszybciej sprzedającym się dodatkiem w historii Activision Blizzard

| @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę
World Of Warcraft Battle For Azeroth
World Of Warcraft Battle For Azeroth

Od premiery dodatku Battle For Azeroth do kultowej gry World of Warcraft, minął dopiero miesiąc, a już możemy powiedzieć, że okazał się on wielkim sukcesem. Zawartość przypadła do gustu nie tylko recenzentom na całym świecie, którzy okrzyknęli Battle For Azeroth najlepszym rozszerzeniem w historii marki, ale również graczom, którzy nie wahali się na nią wydać pieniądze.

Firma Activision Blizzard ogłosiła bowiem, że Battle for Azeroth to najszybciej i najlepiej sprzedające się rozszerzenie w jej historii. Tylko podczas pierwszego dnia sprzedano 3,4 miliona egzemplarzy dodatku. Zainteresowanie tytułem wciąż się utrzymuje i to również w Polsce, bijąc kolejne rekordy.

Poniżej prezentujemy materiał z niezwykłej polskiej premiery Battle for Azeroth, kiedy to 14 sierpnia najechały Warszawę przedstawiciele Hordy i Przymierza. Od wczesnych godzin porannych do późnego wieczora przemierzali warszawskie ulice w poszukiwaniu sojuszników w walce o przyszłość Azeroth.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów