World of Final Fantasy Maxima zapowiedziane

| @krzysiek_borek | | Przeczytasz w 1 minutę
Woff Maxima
Woff Maxima

World of Final Fantasy Maxima zostało zapowiedziane podczas Nintendo Direct. Jest to nieco ulepszona wersja World of Final Fantasy. Produkcja Square Enix pojawi się na PlayStation 4, Nintendo Switch, Xbox One i PC.

Użytkownicy PlayStation 4 i PC będą mogli pobrać aktualizację do wersji Maxima bezpośrednio z podstawowej wersji World of Final Fantasy w Japonii. Cena? 2400 yenów i w tej chwili nie znamy ceny gry w wersji fizycznej lub cyfrowej na Zachodzie.

World of Final Fantasy pojawiło się w październiku 2016 roku, a w samej produkcji spotkamy większość bohaterów z serii gier Final Fantasy, choć grywalnymi postaciami są Reynn i Lann. Bohaterowie posiadają zdolność  przemiany w dowolna postać z uniwersum.

World of Final Fantasy Maxima będzie dostępne od 6 listopada tego roku na PlayStation 4, Xboksie One, Nintendo Switch i PC.

Źródło: https://gematsu.com/2018/09/world-of-final-fantasy-maxima-announced-for-ps4-xbox-one-switch-and-pc

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

TWEETS

Abonament Xbox Live Gold za 1 zł https://t.co/hzQwnDciwH https://t.co/MRSwHbK9X4
Czarny Piątek w Xbox Store – poznaliśmy pierwsze gry objęte wyprzedażą https://t.co/E1TplDnp4H https://t.co/1SQFZYUEiL

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch