Wojna Krwi: Wiedźmińskie opowieści – 37 minut rozgrywki z komentarzem Pawła Burzy

Mikołaj Ciesielski | @MiChU_0l7 | | Przeczytasz w 1 minutę
Wojna Krwi Wiedźmińskie Opowieści
Wojna Krwi Wiedźmińskie Opowieści

CD Projekt RED udostępniło obszerną prezentację swojej produkcji. Do sieci trafił 37- minutowy fragment rozgrywki z gry Wojna Krwi: Wiedźmińskie opowieści. Materiał okraszony jest komentarzem Pawła Burzy, który stara się wprowadzić graczy w najnowszy tytuł osadzony w świecie Geralta z Rivii.

W opublikowanym fragmencie twórcy znaleźli miejsce zarówno na elementy fabularne, jak i właściwą rozgrywkę. Mamy więc okazję przyjrzeć się, jak prezentować się będzie Wojna Krwi w dniu premiery. Fabularna kampania do Gwinta wydaję się być idealnym tytułem dla fanów klasycznych gier RPG oraz miłośników gier karcianych. Takie połączenie oraz osadzenie gry w uniwersum Wiedźmina może dać ciekawy efekt końcowy.

Gra Wojna Krwi: Wiedźmińskie opowieści zadebiutuje już 23 października na komputerach osobistych. Posiadacze konsol PlayStation 4 oraz Xbox One będą musieli poczekać na ten tytuł do 4 grudnia.

Wojna Krwi: Wiedźmińskie opowieści – 37 minut rozgrywki

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów