Windjammers trafi na Nintendo Switch

Kacper Cembrowski | @_Diabe | | Przeczytasz w 1 minutę
Windjammers 1126920 1280x0

Jak informuje DotemuWindjammers oficjalnie trafi na Nintendo Switch jeszcze w tym roku. Wersja na najnowszą konsolę z rodziny Nintendo będzie pełnym odzwierciedleniem produkcji z konsol PlayStation 4 i PlayStation Vita – tutaj również ujrzymy rankingi online i wiele innych świetnych trybów.

Windjammers to jedna z najlepszych gier w rzucaniu dyskami. Produkcja oferuje aż pięć trybów gry (arcade, nieskończony, lokalny, szybki mecz online i mecz rankingowy). Dzięki sześciu wyjątkowym postaciom do opanowania, z których każda ma swoje unikalne umiejętności i super rzuty, zawodnicy będą mieli wiele możliwości w doskonaleniu swoich umiejętności na sześciu dynamicznych arenach.

Kultowy klasyk z 1994 r. został początkowo wydany w systemie arcade NEOGEO. Port Dotemu wprowadzony został w zeszłym roku na PlayStation 4 i PlayStation Vita. Gra spotkała się z bardzo pozytywnym odbiorem i zdobyła komercyjny sukces.

Windjammers – zwiastun produkcji na Nintendo Switch

Źródło: Informacja prasowa.

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów