Wiemy kto będzie polskim ambasadorem FIFA 20

Jakub Smolak | | Przeczytasz w 2 min.

Electronic Arts w końcu zdradziło, kto będzie polskim ambasadorem tegorocznej odsłony serii FIFA. Wielu z pewnością spodziewało się zobaczyć w tej roli właśnie jego, głównie za sprawą sukcesów odniesionych w AC Milan oraz reprezentacji narodowej. Oczywiście chodzi o Krzysztofa Piątka. Jak informuje  Electronic Arts – Krzysztof Piątek jest wiernym fanem serii gier FIFA i w wolnym od treningów czasie często próbuje swoich sił na wirtualnych boiskach. O swojej roli w projekcie „El Pistolero” wypowiada się w następujący sposób:

EA SPORTS FIFA to kultowa seria i gram w nią od kiedy pamiętam. Pozwala połączyć zamiłowanie do piłki nożnej z pasją do gier video. Objęcie tytułu ambasadora gry FIFA 20 to dla mnie spełnienie marzeń z dzieciństwa.

Fifa 20 Krzysztof Piątek

FIFA 20 Krzysztof Piątek

EA SPORTS FIFA 20 zadebiutuje na rynku już 27 września. Gra dostępna będzie na PC, PlayStation 4, Xbox One oraz Nintendo Switch. Największym wyróżnikiem tegorocznej odsłony ma być nowy tryb rozgrywki VOLTA FOOTBALL. Dzięki niemu przeniesiemy się ze stadionów na ulice, sale oraz boiska futsalowe. Taki rodzaj rozgrywki z pewnością może przywodzić na myśl ukochaną przez fanów odsłonę serii – FIFA Street.

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów