Wiemy ile miejsca zajmie Red Dead Redemption 2 na dysku konsoli

Krzysztof Borek | @krzysiek_borek | | Przeczytasz w 2 min.
Maxresdefault

Red Dead Redemption 2 pojawi się na rynku pod koniec października, a Sony we współpracy z Rockstar wyda zestawy konsola + gra. Mają one obejmować PlayStation 4 Slim i Pro, a na najnowsza produkcja twórców GTA ma zajmować aż 105GB na dyskach naszych konsol.

Informacja pojawiła się na jednej z grafik promocyjnych nowych zestawów, a 105GB jak na jedną grę to bardzo dużo. W tej chwili nie wiemy ile ma zajmować wersja cyfrowa, ale pewnie tego dowiemy się dopiero w momencie pobierania kopii recenzenckich.

Podejrzewam, że na 105GB składa się gra i Red Dead Redemption Online, który początkowo pojawi się w fazie testów. Tryb dla wielu graczy ma bazować na tym z GTA Online i zapewni miejsce aż 32 graczom na serwerze.

Do premiery Red Dead Redemption 2 pozostał miesiąc, a Rockstar co parę dni chwali się zawartością nadchodzącej produkcji. W grze będziemy mogli zapolować na 200 gatunków zwierząt, podjąć wiele trudnych decyzji i dostosować wygląd postaci do naszych preferencji. W RDR 2 pojawi się również widok z pierwszej osoby i w ten sposób, będzie można ukończyć grę.

Red Dead Redemption 2 File Size 1

W Wielkiej Brytanii pojawi się PlayStation 4 Slim (500GB) z grą Rockstar, co oznacza, że po instalacji i aktualizacji zajmie ona ponad 20% powierzchni dysku, bo w końcu partycja zarezerwowana dla systemu operacyjnego nie może być usunięta, aby zwiększyć miejsce na gry.

Napis PlayStation Exclusive na opakowaniu świadczy o tym, że produkcja otrzyma zawartość na wyłączność dla użytkowników PlayStation 4.  Oznacza to, że Red Dead Redemption Online na konsolach Sony pojawi się miesiąc wcześniej.

Red Dead Redemption 2 zadebiutuje na PlayStation 4 i Xboksie One 26 października bieżącego roku.

Źródło: http://www.playstationlifestyle.net/2018/09/26/red-dead-redemption-2-file-size/#/slide/1

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów