Wiemy ile miejsca Metro Exodus zajmie na dysku konsoli

Krzysztof Borek | @krzysiek_borek | | Przeczytasz w 1 minutę
Metro Exodus

Metro Exodus pojawi się za nieco ponad dwa tygodnie na konsolach i komputerach osobistych, ale już dzisiaj wiemy ile miejsca gra będzie zajmowała na dyskach twardych.

Najnowsza produkcja osadzona w świecie wykreowanym przez Dmitrija Głuchowskiego ma zajmować 53,45GB na dyskach twardych komputerów osobistych i konsol. Informacja pojawiła się w sklepie Microsoftu. Jedyną różnicą pomiędzy wersjami konsolowymi a komputerową będzie oczywiście oprawa graficzna.

Warto nadmienić, że przy okazji powinna pojawić się łatka w dniu premiery, ale będzie ona zajmować maksymalnie kilka GB.

Exodus zapowiada się interesująco, ponieważ świat gry będzie miał zdecydowanie bardziej otwartą strukturę niż w poprzednich odsłonach.

Najnowsza produkcja 4A Games zadebiutuje na półkach sklepowych 15 lutego bieżącego roku na PlayStation 4, Xbox One i PC.

Źródło: https://www.dualshockers.com/metro-exodus-install-size/

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów