Connect with us

Cześć, wpisz czego szukasz.

PC

Wiemy ile miejsca Metro Exodus zajmie na dysku konsoli

Metro Exodus

Metro Exodus pojawi się za nieco ponad dwa tygodnie na konsolach i komputerach osobistych, ale już dzisiaj wiemy ile miejsca gra będzie zajmowała na dyskach twardych.

Najnowsza produkcja osadzona w świecie wykreowanym przez Dmitrija Głuchowskiego ma zajmować 53,45GB na dyskach twardych komputerów osobistych i konsol. Informacja pojawiła się w sklepie Microsoftu. Jedyną różnicą pomiędzy wersjami konsolowymi a komputerową będzie oczywiście oprawa graficzna.

Warto nadmienić, że przy okazji powinna pojawić się łatka w dniu premiery, ale będzie ona zajmować maksymalnie kilka GB.

Exodus zapowiada się interesująco, ponieważ świat gry będzie miał zdecydowanie bardziej otwartą strukturę niż w poprzednich odsłonach.

Najnowsza produkcja 4A Games zadebiutuje na półkach sklepowych 15 lutego bieżącego roku na PlayStation 4, Xbox One i PC.

Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Zobacz także...

QUIZY

Jeśli odpowiecie prawidłowo na 15 pytań, możecie być z siebie zadowoleni.

QUIZY

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy kolejny quiz. Tym razem sprawdzamy czy znacie wszystkie bohaterki z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Mamy dla Was 16 screenów...

QUIZY

Święta za pasem, niby już zima, a śniegu ni ma – a do tego na dworze niemal wiosenna temperatura. Na szczęście, gracze by poczuć prawdziwy...

QUIZY

W dzisiejszym quizie sprawdzimy waszą wiedzę na temat konsoli Xbox 360. Przekonajcie się czy rzeczywiście należycie do teamu zielonych. Mam dla Was 17 pytań, w których...

Advertisement