Wielki sukces Ghostrunnera – ponad pół miliona sprzedanych kopii!

Ghostrunner
Ghostrunner

Ghostrunner do końca 2020 roku miał sprzedać się w liczbie ponad pół miliona kopii, tak oszacował wydawca gry, All in! Games. Produkcja polskiego studia One More Level okazała się hitem minionej jesieni i była chwalona przez wielu graczy i krytyków. Nasza redakcja okrzyknęła Ghostrunner najlepszą polską grą 2020 roku. Piotr Żygadło, CEO wydawnictwa wypowiedział się w następujący sposób:

Gdy ustalaliśmy cel na początku naszej współpracy ze studiem developerskim One More Level, zakładaliśmy łączną sprzedaż na poziomie 400 tys. egzemplarzy. Takimi też szacunkami kierował się biegły przy wycenie wartości firmy. Poziom ten udało się osiągnąć w zaledwie dwa miesiące, więc możemy być bardzo zadowoleni z tego, jak gra się sprzedaje. Po tym jak przed premierą tytuł awansował na czołowe miejsca w globalnym rankingu Wishlist na Steam, apetyty znacznie wzrosły i zweryfikowaliśmy nasze cele oraz oczekiwania. Pół miliona sprzedanych sztuk poprzez wszystkie sklepy i platformy to wynik, który nas cieszy i pokazuje, że nasza strategia zmierza we właściwym kierunku

Ghostrunner zwiastun

Ghostrunner trafił już na PC, PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch, ale tytuł ten, według zapewnień wydawnictwa, będzie nadal wspierany i rozwijany.