Connect with us

Cześć, wpisz czego szukasz.

PC

Wiedźmin 3: Krew i Wino premiera już w kwietniu? PLOTKA

W plotce o której pisaliśmy kilka tygodni temu, była informacja, że dodatek  Krew i Wino do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon zadebiutuje dopiero w czerwcu. Dziś w sieci pojawiła się zupełnie nowa pogłoska o dacie wydania DLC.

Użytkownik forum Neograf zauważyli, ze na polskim wielkim portalu o grach Gry-Online została dodana informacja o terminie wydania rozszerzenia do Wiedźmina 3. Według niej nowe przygody Geralta mają zadebiutować już 26 kwietnia.

Nie wiadomo czy jest to błąd, czy też serwis Gry-Online poznał datę premiery z jakiś poufnych źródeł.

wiedzim-3-krew-i-wino-premiera

 

2 komentarze

2 Comments

 1. The Bear

  9 marca 2016 at 22:22

  Ani to błąd ani z poufnych źródeł.
  Gry Online ustawiły tę datę dosyć dawno temu, jeszcze w zeszłym roku po zapowiedzi Cd Projektu, że dodatek Krew i Wino zadebiutuje w pierwszym KWARTALE, a więc w przeciągu pierwszych czterech miesięcy w roku 2016.
  Gry Online czasami wpisują takie daty gdy podana jest przybliżona data premiery i niejako „wróżą” kiedy mniej-więcej gra mogłaby się ukazać.
  Tak więc ten jak i podobne posty służą co najwyżej do nabijania odsłon i przyznam, że całkiem udanie, bo ostatecznie wszedłem i skomentowałem. :)

  • Finn

   9 marca 2016 at 23:46

   Kwartał to 3 miesiące, ale dobrze prawisz

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Zobacz także...

QUIZY

Jeśli odpowiecie prawidłowo na 15 pytań, możecie być z siebie zadowoleni.

QUIZY

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy kolejny quiz. Tym razem sprawdzamy czy znacie wszystkie bohaterki z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Mamy dla Was 16 screenów...

QUIZY

Święta za pasem, niby już zima, a śniegu ni ma – a do tego na dworze niemal wiosenna temperatura. Na szczęście, gracze by poczuć prawdziwy...

QUIZY

W dzisiejszym quizie sprawdzimy waszą wiedzę na temat konsoli Xbox 360. Przekonajcie się czy rzeczywiście należycie do teamu zielonych. Mam dla Was 17 pytań, w których...

Advertisement