Western Digital przygotowuje dedykowaną kartę dla Nintendo Switch

Wersje o pojemnościach 64GB oraz 128GB będą dostępne w sklepach już w listopadzie

Damian Stefański | @DStefanski | | Przeczytasz w 1 minutę
Nintendo Switch
Nintendo Switch

Nintendo wraz z Western Digital  przygotowuje dedykowane karty pamięci do konsoli Nintendo Switch. Karty microSDXC będą dostępne o pojemnościach 64GB oraz 128GB, a znajdą się na nich loga Nintendo Switch oraz SanDisk.

“Western Digital to światowy lider w dziedzinie przechowywania danych, a jego karty pamięci microSD SanDisk są cenione przed konsumentów na całym świecie. Nowe karty pamięci na sygnowane przez Nintendo dostarczą tak ważnego dodatkowego miejsca na przechowywanie cyfrowej zawartości, a wielu sklepach będą umieszczone w wygodnym do kupienia miejscu, ustawione obok gier oraz akcesoriów Nintendo Switch – powiedział Tom Prata, starszy wiceprezes strategicznych inicjatyw Nintendo of America.”

Karty pamięci z logiem Nintendo Switch będą dostępne w sprzedaży od listopada 2017. Czy będzie warto je kupić? Wszystko zależy od ceny, której jeszcze nie znamy. Karty raczej nie będą się różnić niczym poza logiem od innych produktów microSDXC.

Źródło: Informacja prasowa

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów