Connect with us

Cześć, wpisz czego szukasz.

PS4

Werewolf: The Apocalypse – Earthblood z nowym zwiastunem

W czasie trwania konferencji Nacon Connect zaprezentowano mały zwiastun gry fabularnej Werewolf: The Apocalypse – Earthblood autorstwa Cyanide Studio.

Werewolf: The Apocalypse – Earthblood to komputerowy odpowiednik kultowej gry fabularnej, której pierwsza edycja ukazała się w 1992 roku.

Projekt zaoferuje graczom mieszankę zaciętych bitew i mistycznych przygód. Gracze wcielą się w potężnego Kahala, który może zmienić się w wilka i ogromną, okrutną bestię Krinos. Używając wszystkich trzech form i odpowiednich umiejętności, główna postać ukarze tych, którzy zbezczeszczą Gaię, matkę ziemię. Każda z tych form ma swoje zalety: wilk może użyć bystrych uszu i instynktów, aby skradać się niezauważalnie, ludzka postać pomaga w interakcji z innymi ludźmi, a postać wilkołaka może użyć wściekłości, by rozerwać wrogów na kawałki.

Premiera Werewolf: The Apocalypse – Earthblood spodziewana jest w lutym 2021 roku na PC (Epic Games Store), PS4, PS5, Xbox One i Xbox Series X.

Poniżej możecie obejrzeć nowy materiał z gry:

Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Zobacz także...

TESTY SPRZĘTÓW

Listopad 2020 roku to dla graczy ten wyjątkowy okres, który zdarza się raz na 6-7 lat. Dokładnie 10 listopada na rynku pojawi się konsola...

TESTY SPRZĘTÓW

W dzisiejszych czasach kamera internetowa to bardzo przydatne urządzenie. Możemy je użyć do pracy zdalnej, nauki czy stremowania naszego wizerunku w czasie gry. W...

RECENZJE GIER

Advertisement