Wczesny dostęp Vampire: The Masquerade – Bloodhunt dobiega końca

Wymagania Sprzętowe Vampire The Masquerade Bloodlines

Studio Sharkmob ogłosiło, że wczesny dostęp do Vampire: The Masquerade – Bloodhunt wkrótce dobiegnie końca. Publiczne serwery zostaną zamknięte o godzinie 10:00 we wtorek, 22 listopada.

Pierwotnie planowano, by zakończenie się fazy wczesnego dostępu było równoznaczne z debiutem pełnej wersji gry na PC i PS5. Twórcy poinformowali jednak, że w oparciu o opinie i komentarze społeczności (na chwilę obecną ponad 2 miliony kont) podjęli decyzję o przełożeniu premiery Vampire: The Masquerade – Bloodhunt na początek 2022 roku, celem jej dopracowania.

Zwiastun Vampire: The Masquerade – Bloodhunt

Ostatni tydzień publicznej bety będzie obfitował w liczne miłe bonusy. Gracze cieszyć będą się zwiększoną ilością wpadającego w trakcie zabawy doświadczenia, a każdy kto do momentu ukazania się tego ogłoszenia zakupił tokeny, czyli grową walutę premium, otrzyma w prezencie drugie tyle po premierze gry.

Co więcej, każdy uczestnik wczesnego dostępu może spodziewać się zaproszeń na ekskluzywne testy, które odbywać będą się aż do premiery pełnej wersji Vampire: The Masquerade – Bloodhunt. Potwierdzono także, że uczestnicy publicznej bety nie utracą wówczas swoich postępów.

Tagi: ,