Warsaw – nowa produkcja Pixelated Milk porusza tematykę Powstania Warszawskiego

| @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę
Warsaw
Warsaw

Studio Pixelated Milk, twórcy gry Regalia: Of Men and Monarchs, zapowiedzieli swoją nową produkcję. Tym razem deweloperzy zdecydowanie odbiegli od klimatu i stylistyki poprzedniego tytułu i tworzą grę o Powstaniu Warszawskim. Jej rozgrywka jest mocno inspirowana Darkest Dungeon, co głównie odzwierciedla się w turowym systemie starć. W komiksowej oprawie widać z kolei spore podobieństwa do prac kultowego Mike’a Mignoli.

Warsaw zabierze nas do zniszczonej polskiej stolicy roku 1944. W grze będziemy dowodzić partyzanckim oddziałem, którego każdy z członków ma inną historię oraz umiejętności, którymi będzie dysponował podczas starć. Duży wpływ na przebieg potyczek będą miały morale zespołu, a śmierć jednego z jego członków, może mieć olbrzymi wpływ na kondycje psychiczną pozostałych bohaterów.

Gra szykowana jest na platformy PC, PlayStation 4Nintendo Switch i ma zadebiutować w trzecim kwartale tego roku. Podczas targów PAX East (28-31 marca), odbędzie się specjalny pokaz Warsaw.

Zwiastun gry Warsaw

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów