Warriors Orochi 4 z kilkoma nowymi informacjami i zrzutami z gry

Bartosz Zając | @_CORTARE_ | | Przeczytasz w 2 min.

W sieci pojawiły się dzisiaj nowe zrzuty najnowszego wydania magazynu Famitsu, na których możemy zobaczyć w lepszej jakości 165 z 170 bohaterów, którzy pojawią się w grze, jak i kilka screenów z samej rozgrywki. Wśród nowych pięciu postaci znajdziemy bogów Olimpu, a sam Zeus odegra ważną rolę w historii gry. Według udostępnionych informacji, to właśnie on będzie odpowiedzialny za powrót wielu bohaterów, którzy w procesie stracili wszystkie swoje wspomnienia. Dzięki temu ich więzi i relacje zostaną w pełni zresetowane.

Warriors Orochi 4 wprowadzi do serii także nowy rodzaj ataku, nazwany Divine Arts, który umożliwi postacim transformacje w bogów poprzez deifikacje, jak i specjalne przedmioty, Holy Treasures, wpływające na siłę tych umiejętności. Artykuł zawarty w magazynie ujawnia także, że w grze nie pojawią się żadne nowe, crossoverowe postaci, ponieważ twórcy chcą powrócić do korzeni i lepiej oddać głębie postaci z oryginalnych odsłon. Powróci także tryb fabularny, jak i Free Mode, umożliwiający wzięcie udziału w pojedynczych scenariuszach. Warriors Orochi 4 będzie również posiadało tryb multiplayer, online, jak i lokalny co-op. Produkcja po premierze wersji konsolowych może także trafić na komputery osobiste.

Warriors Orochi 4 – Galeria:

Źródło: https://www.dualshockers.com/warriors-orochi-4-screenshots/

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów