Warhammer: Vermintide 2 z darmowym weekendem na PC i Xbox One

| @MiChU_0l7 | | Przeczytasz w 1 minutę
The Warhammer Vermintide 2
The Warhammer Vermintide 2

Jak ogłosiło studio Fatshark, w Warhammer: Vermintide 2 będzie można w ten weekend zagrać za darmo. Z oferty będą mogli skorzystać posiadacze komputerów osobistych oraz konsoli Xbox One. Tytuł będzie można wypróbować od 31 sierpnia do 2 września.

Warto również dodać, że podczas trwania okresu próbnego, wszyscy gracze zainteresowani kupnem, którzy korzystają z platformy Steam, będą mogli nabyć Warhammer: Vermintide 2 o połowę taniej. Jest to więc świetna okazja nie tylko do wypróbowania tego tytułu, ale również do jego zakupu w niezwykle atrakcyjnej cenie.

Gra Warhammer: Vermintide 2 dostępna jest dla posiadaczy komputerów osobistych oraz konsoli Xbox One. Ci pierwsi mogą cieszyć się produkcją studia Fatshark od 8 marca tego roku. Ci drudzy zaś, zmuszeni byli czekać na premierę tejże gry do 11 lipca.

Warhammer: Vermintide 2 – zwiastun

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

TWEETS

Final Fantasy: Crystal Chronicles Remastered Edition - zwiastun z TGS 2018 - https://t.co/AoZo1VZKu4 https://t.co/59TkLgJ5lN
World of Final Fantasy Maxima - zwiastun z okazji Tokyo Game Show - https://t.co/jbZXmxQiDQ https://t.co/KQcm6X0hQv

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch