Wargroove – rozszerzenie „Double Trouble” zadebiutuje w lutym

Mikołaj Ciesielski | @MiChU_0l7 | | Przeczytasz w 1 minutę
Wargroove Double Trouble
Wargroove Double Trouble

Rozszerzenie „Double Trouble” do gry Wargroove zadebiutuje na rynku już 6 lutego. Dodatek pojawi się w przyszłym miesiącu na komputerach osobistych, a także konsolach Xbox One i Nintendo Switch. Twórcy pracują również nad wersją dla PlayStation 4, która pojawi się „wkrótce”.

Wraz z zapowiedzią DLC twórcy udostępnili też zwiastun prezentujący nadchodzące rozszerzenie. Warto dodać, że jest ono w pełni darmowe.

Dzięki „Double Trouble” do gry trafi nowa kampania kooperacyjna, a także trzech nowych dowódców i dwie jednostki. Ponadto w trybie multiplayer pojawią się publiczne oraz prywatne lobby.

Wargroove zadebiutowało na rynku w lutym 2019 roku. Tytuł trafił wówczas na komputery osobiste oraz konsole Xbox One i Nintendo Switch. W lipcu gra pojawiła się również na PlayStation 4.

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów