Warframe na Nintendo Switch ze zwiastunem premierowym

Bartosz Zając | @_CORTARE_ | | Przeczytasz w 1 minutę

Warframe, popularna kosmiczna strzelanka dostępna w modelu free-to-play na PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One jest już dostępna na kolejnej platformie. Od dzisiaj w tę popularną produkcję za darmo mogą zagrać również posiadacze konsoli Nintendo Switch.

Z tej okazji na kanale Nintendo pojawił się premierowy zwiastun tytułu, na którym będziecie mogli zobaczyć, jak gra prezentuje się na najnowszym sprzęcie japończyków. Za przygotowanie portu odpowiedzialne jest studio Panic Button, które na Switcha przeniosło m.in. Wolfenstein 2, więc o jakość raczej możemy być spokojni.

Warframe debiutowało pierwotnie w 2013 roku i obecnie może się pochwalić wynikiem ponad 38 milionów zarejestrowanych graczy na całym świecie. Nie można więc zaprzeczyć, że kooperacyjna strzelanka jest obecnie jedną z najbardziej hitowych produkcji, dostępnych w modelu ekonomicznym free-to-play.

Warframe na Nintendo Switch – Zwiastun premierowy:

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów