War Mongrels – pierwszy gameplay z nowej gry twórców Ancestors Legacy

War Mongrels

Polskie studio Destructive Creations opublikowało 25-minutowy film z rozgrywki przedstawiający niedawno zapowiedzianą taktyczną grę War Mongrels, której akcja toczy się w czasie II wojny światowej. War Mongrels ukaże się na PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox One, Xbox Series X i PC w przyszłym roku.

Fabuła War Mongrels prowadzi graczy przez podróż dwóch żołnierzy Wehrmachtu, którzy stali się dezerterami i przeszli do partyzantki. W trakcie postępów, natrafią na kolejnych ludzi z którymi będzie im po drodze. Każdy bohater ma własny zestaw umiejętności i zalet, a gracze muszą nauczyć się tego, by skutecznie je łączyć, aby ukończyć kolejne misje.

Po materiale z rozgrywki jasno widać, że War Mongrels prochu nie wymyśla i czerpie z garściami z kultowych serii takich jak Commandos oraz Desperados, której ostatnią odsłonę recenzowaliśmy 3 miesiące temu. Z pewnością warto jednak wyczekiwać premiery, jeśli jesteście spragnieni tego typu zabawy – za dużo takich gier nie znajdziecie, a to będzie jedna z ważniejszych polskich premier 2021 roku.

War Mongrels gameplay