Walentynki z Kinguinem – z aplikacją Kinger znajdziesz grę, którą pokochasz

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 2 min.
Walentynki Z Kinguinem
Walentynki Z Kinguinem

Firma Kinguin stworzyła Kinger, czyli nowy sposób na znalezienie gry, w której się zakochamy. Aplikacja działa podobnie do randkowych odpowiedników, tylko zamiast wymarzonego partnera, pozwoli dopasować najbardziej pasującą do nas grę. Jeśli uznasz ją za atrakcyjną, klikasz serduszko. Jeśli nie, klikasz “X”. Gdy czujesz, że zakochałeś się od pierwszego wejrzenia, klikasz serce przeszyte błyskawicą – gra zostaje wówczas dodana do twojego koszyka. Pozostaje już tylko żyć z nią długo i szczęśliwie, ale oczywiście w wolnym związku.

Kinger to rezultat pracy programistów i długich badań dotyczących zwyczajów klientów rynku gier komputerowych. Giovanni Varriale, Chief Marketing Officer w Kinguin twierdzi, że aplikacja uczyni życie graczy odrobinę szczęśliwszym:

Wprawdzie nie rozwiążemy tym sposobem największych globalnych kryzysów, ale jeśli możemy sprawić, że życie graczy stanie się choć odrobinę lepsze, dołożymy choć drobną cegiełkę do budowy szczęśliwszego świata. Chcemy dać każdemu możliwość znalezienia nowych ulubionych gier w zabawny i niedrogi sposób

Klienci znajdą w aplikacji najgłośniejsze hity oraz produkcje niezależne, a także tytuły możliwe do zamówienia przedpremierowego. Kinger jest dostępny pod tym linkiem.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów