W końcu jest! – premiera Van Helsing: Final Cut

Kasjan Nowak | @Kasjan_Nowak | | Przeczytasz w 1 minutę

Parokrotnie przesuwana premiera, ale już jest – The Incredible Adventures of Van Helsing: Final Cut pojawił się na Steamie i jest do kupienia za prawie 34 euro (w ramach promocji). Miłym gestem ze strony Neocore Games było danie Final Cut za darmo dla tych, którzy posiadają wszystkie poprzednie odsłony. Jak przypisać sobie grę do konta, jeśli macie całą trylogię? Odpowiedź znajdziecie tutaj.

Final Cut to złączone wcześniejsze trzy kampanie w jedną całość, co oznacza około 50 godzin gameplayu. Miejmy nadzieję, że tym razem Neocore Games ustrzegło się słabej optymalizacji, czy dużej ilości bugów.

Trzecia część gry nie była, aż tak dobra jak dwie poprzednie – tutaj recenzja Pawła, dlatego Final Cut może być dobrą rehabilitacją i zwieńczeniem całkiem udanej serii.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów