Verizon szykuje własną platformę do grania

Krzysztof Borek | @krzysiek_borek | | Przeczytasz w 1 minutę
Verizon Gaming
Verizon Gaming

Jeden z telekomunikacyjnych gigantów, firma Verizon, planuje uruchomienie własnej platformy do grania. Będzie ona działała na podobnych zasadach co Netflix.

Niedługo zaczną się testy usługi, a testerzy otrzymają od telekomunikacyjnego giganta kartę do Amazonu o wartości 150$. Początkowo testy mają odbywać się wyłącznie na urządzeniach z Androidem. Co ciekawe, osoby biorące udział w testach dostaną nVidia Shield i kontroler od Xboksa One, aby przeprowadzić test usługi.

Verizon Gaming 2 555x312

Na start testów biblioteka gier będzie liczyła sobie 135 pozycji, wliczając w to tytuły na wyłączność dla PlayStation 4. Dzięki platformie osoby nie posiadające konsoli Sony, będą mogły zagrać w takie gry jak God of War, Detroit Become Human czy Knack.

W tej chwili chcemy skupić się na wydajności, więc bibliotek gier będzie nieco uboższa w porównaniu do oficjalnego startu usługi. W momencie jej dopracowania będziecie mieli szansę zagrać w najnowsze gry, które są znane na całym świecie.

Testy usługi mają ruszyć przed końcem tego miesiąca, a Verizon na razie nie potwierdził prac nad własną usługą skierowaną dla graczy.

Źródło: https://www.playstationlifestyle.net/2019/01/12/report-verizon-gaming-platform-being-tested/#/slide/1

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów