Vane zmierza na komputery osobiste

Mikołaj Ciesielski | @MiChU_0l7 | | Przeczytasz w 1 minutę
Vane
Vane

Vane zadebiutuje na komputerach osobistych. Tytuł dostępny będzie za pośrednictwem platformy Steam i trafi do graczy „wkrótce” – poinformowali twórcy gry, studio Friend & Foe.

Rozgrywka to pełna zagadek i niebezpieczeństw podróż po rozległej pustyni. Wcielamy się w chłopca, który posiada niezwykłą umiejętność zamieniania się w ptaka.

Podczas zabawy bohater musi przedrzeć się przez piaskowe burze czy klimatyczne jaskinie, a także zmierzyć się z tajemniczymi maszynami.

Dodajmy, że twórcy gry, czyli studio Friend & Foe złożone jest z weteranów branży, którzy mieli okazję pracować przy takich tytułach jak The Last Guardian czy serii Killzone.

Warto również wspomnieć, że Vane zadebiutowało na rynku 15 stycznia wyłącznie na konsoli PlayStation 4.

Jeśli jesteście ciekawi naszej opinii na temat produkcji studia Friend & Foe, to koniecznie zapoznajcie się z recenzją, którą znajdziecie TUTAJ.

Vane – zwiastun

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów