Connect with us

Cześć, wpisz czego szukasz.

PC

Vane zmierza na komputery osobiste

Vane
Vane

Vane zadebiutuje na komputerach osobistych. Tytuł dostępny będzie za pośrednictwem platformy Steam i trafi do graczy „wkrótce” – poinformowali twórcy gry, studio Friend & Foe.

Rozgrywka to pełna zagadek i niebezpieczeństw podróż po rozległej pustyni. Wcielamy się w chłopca, który posiada niezwykłą umiejętność zamieniania się w ptaka.

Podczas zabawy bohater musi przedrzeć się przez piaskowe burze czy klimatyczne jaskinie, a także zmierzyć się z tajemniczymi maszynami.

Dodajmy, że twórcy gry, czyli studio Friend & Foe złożone jest z weteranów branży, którzy mieli okazję pracować przy takich tytułach jak The Last Guardian czy serii Killzone.

Warto również wspomnieć, że Vane zadebiutowało na rynku 15 stycznia wyłącznie na konsoli PlayStation 4.

Jeśli jesteście ciekawi naszej opinii na temat produkcji studia Friend & Foe, to koniecznie zapoznajcie się z recenzją, którą znajdziecie TUTAJ.

Vane – zwiastun

Advertisement. Scroll to continue reading.
Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Zobacz także...

QUIZY

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy kolejny quiz. Tym razem sprawdzamy czy znacie wszystkie bohaterki z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Mamy dla Was 16 screenów...

QUIZY

Święta za pasem, niby już zima, a śniegu ni ma – a do tego na dworze niemal wiosenna temperatura. Na szczęście, gracze by poczuć prawdziwy...

QUIZY

Jeśli odpowiecie prawidłowo na 15 pytań, możecie być z siebie zadowoleni.

QUIZY

W dzisiejszym quizie sprawdzimy waszą wiedzę na temat konsoli Xbox 360. Przekonajcie się czy rzeczywiście należycie do teamu zielonych. Mam dla Was 17 pytań, w których...

Advertisement