Usługa PlayStation Now już niebawem na PS4

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę

Sony rozpoczyna promocję swojego nowego produktu, który zakończył swój żywot w wersji beta i od 13 stycznia będzie dostępny na konsoli PlayStation 4. PlayStation Now, bo o nim mowa, to płatna usługa, która umożliwia graczom dostęp do obszernej biblioteki gier. Na dzień dzisiejszy oferta obejmuje 100 tytułów, w które wcześniej mogliśmy pograć tylko na PS3. Lista gier jest doprawdy imponująca, ale starych wyjadaczy konsol od Sony, raczej nie zadowoli, tym bardziej, że gry takie jak Batman: Arkham City, Bioshock Infinite, Uncharted Drake’s Fortune, czy NBA 2K14, były dostępne dużo wcześniej w usłudze PlayStation Plus.

Subskrypcja usługi PlayStation Now nie jest jednak rzeczą tanią. Miesiąc przyjemności to koszt rzędu 20$, a trzymiesięczny abonament będzie kosztował 45$. Usługa jest obecnie dostępna tylko w Ameryce Północnej.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów