Usługa PlayStation Now będzie dostępna na PC [plotka]

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę
Playstation Now

[Aktualizacja: Plotka została potwierdzona przez Sony  – czytaj] Sony! Co się u was dzieje do jasnej ch…y. Zacznijcie w końcu zatrudniać kompetentnych ludzi. Od dwóch dni Japończycy są bombardowani gradem przecieków, ale to nie wina hakerów, czy sabotażu, tylko niekompetencji. Na europejskim PlayStation Blog przypadkowo wyciekła informacja, że usługa PlayStation Now będzie dostępna także na komputerach osobistych. Według wcześniejszych plotek informacja ta miała zostać dzisiaj oficjalnie ogłoszona, coś chyba jednak poszło nie tak.

ps now pc

Usługa PS Now pozwala po wykupieniu 30 dniowego abonamentu, na grę w chmurze. Do tej działała ona na takich platformach jak PlayStation 4, PlayStation 3, PlayStation Vita oraz na wybranych modelach telewizorów. Rozszerzenie usługi na PC pozwoli graczom ogrywać na komputerach ekskluzywne tytuły z konsoli PlayStation 3. Jak na Sony jest to ogromny przełom.

"]

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów