Unsane Stevena Soderbergha z pierwszym zwiastunem

Radosław Krajewski | @Kr4ju | | Przeczytasz w 1 minutę
Unsane
Unsane

Steven Soderbergh nie ma ostatnio lekko. Jego szeroko chwalony „The Knick” zakończył się niespodziewanie na drugim sezonie, zeszłoroczne „Logan Lucky”, będący pierwszym filmem reżysera od „Panaceum” z 2013 roku, nie było powrotem do formy wypracowanej przy trylogii Ocean’s Eleven, zaś jego najnowszy serial Mozaika dla HBO nie zdobył zbytniej popularności.

Soderbergh się jednak nie poddaje i swój kolejny film nakręcił wyłącznie przy pomocy iPhone’a. Podobną metodę kręcenia zastosował Sean Baker przy realizacji „Mandarynki”, co wyszło filmowi na dobre. Jak będzie przy okazji „Unsane”, o tym przekonamy się już 23 marca. Póki co możemy obejrzeć pierwszy zwiastun oraz plakat produkcji.

Film opowie historię młodej kobiety, która dobrowolnie zgłasza się do szpitala psychiatrycznego, aby raz na zawsze pokonać swoje największe lęki. Kobieta jednak nie wie, czy miejsce w którym przebywa, jest prawdziwe, czy wszystko nadal dzieje się wyłącznie w jej głowie.

W głównej roli zobaczymy znaną z serialu „The Crown” Claire Foy, zaś partnerować jej będą Juno Temple, Joshua Leonard, Aimee Mullins, Amy Irving  oraz Jay Pharaoh.

Zwiastun film Unsane

Plakat Unsane

Unsaneposter

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów