Underworld Ascendant – gra już dostępna

Jakub Smolak | | Przeczytasz w 1 minutę
Underworld Ascendant
Underworld Ascendant

Underworld Ascendant, duchowy spadkobierca kultowego Ultima Underworld (1992), nad którym pracował sam ojciec pierwowzoru, jest już dostępny na Steam. Produkcja OtherSide Entertainment została w dużej mierze sfinansowana dzięki udanej kampanii crowdfundingowej na Kickstarterze. Decydując się zakup gry do 21 listopada, nabywcy otrzymają dodatkowo trzy drobne bonusy: dwóch dodatkowych kompanów ułatwiających rozgrywkę oraz mapę w wersji cyfrowej.

Underworld Ascendant Screen

Underworld Ascendant to pierwszoosobowa gra RPG, której akcja rozgrywa się w Stygijskiej Otchłani. Jest to straszne miejsce, w którym walkę o władzę w podziemiach toczą trzy frakcje – Krasnoludów, Mrocznych Elfów oraz Shamblerów. Jak to w grach RPG bywa, gracz musi stanąć po jednej ze stron, a decyzja jaką podejmie ma istotny wpływ na dalszy przebieg rozgrywki. Poniżej możecie obejrzeć najnowszy trailer.

Underworld Ascendant – trailer

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów