Uncharted 4: Kres Złodzieja to najładniejsza gra ósmej generacji

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę

Nie musieliśmy długo czekać by Digital Foundry prześwietliło najnowszą produkcję niegrzecznych piesków. Według oddziału serwisu Eurogamer, specjalizującego się w ocenianiu oprawy graficznej, Uncharted 4: Kres Złodzieja jest najładniejszą grą na konsolę PlayStation 4. Mało tego, jest najlepiej wyglądającą produkcją na sprzęcie ósmej generacji. Można więc powiedzieć, że Next Gen zaczyna się dla konsoli Sony w momencie debiutu tytuły wyprodukowanego przez Naughty Dog. Szkoda, że musieliśmy na niego czekać prawie trzy lata.

Uncharted 4 rewelacyjną oprawę wizualną zawdzięcza autorskiemu silnikowi. Również płynność animacji stoi na wysokim poziomie i zapewnia stałe 30 fps-ów ze sporadycznymi spadkami o 2-3 klatki. Takie rezultaty mogą wywoływać kpiący uśmieszek na twarzy niejednego właściciela PC, ale z pewnością tak wyglądająca produkcja działająca w 60 klatkach mogłaby zmiażdżyć niejedną blachę.

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów