Umbrella Corps zostanie wydana cyfrowo na PS4 i PC jeszcze w tym roku

Damian Stefański | @DStefanski | | Przeczytasz w 1 minutę

Capcom potwierdził, że  produkcja Umbrella Corps ukaże się w maju 2016 r w wersji cyfrowej na PlayStation 4 oraz komputery PC. Jest to sieciowa strzelanka FPP/TPP, osadzona w świecie Resident Evil. Większość trybów produkcji będzie nastawiona na rozgrywkę kilku graczy (maksymalnie 6). Gra będzie nastawiona na szybkie mecze na małym obszarze.

Twórcy zapowiadają jednak, że nie zabraknie również trybu dla 1 gracza o nazwie „The Experiment”. Ma on pełnić rolę tutorialu, wprowadzającego do zmagań online. W jego skład wchodzić będzie ponad 20 misji z różnymi celami do zrealizowania

Wiele map będzie ulokowanych w lokalizacjach znanych ze wcześniejszych gier z uniwersum Resident Evil ( na razie na pewno jest to RE4 i RE5). Czeka nas sporo wyzwań i trybów rozgrywki. W czasie gry nie tylko będziemy odpierać ataki przeciwnej drużyny, ale różnych monstrów. Poniżej znajduje się obszerna galeria prezentująca zrzuty z produkcji.

Zapowiada się ciekawa gra multiplayer w uniwersum Resident Evil. Sugerowana cena detaliczna to 29.99 Euro (około 140 zł). Premiera już 12 maja.

Umbrella Corps galeria PlayStation 4

Umbrella Corps trailer

Źródło: Informacja prasowa

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów