Ultimate Ski Jumping 2020 – powrót Małyszomanii ?

Jakub Smolak | | Przeczytasz w 1 minutę
Ultimate Ski Jumping 2020
Ultimate Ski Jumping 2020

Wszystko wskazuje na to, że doczekamy się kolejnego następcy kultowego Deluxe  Ski Jum. Studio Blue Sunset Games pracuje bowiem nad Ultimate Ski Jumping 2020, który do złudzenia przypominać może najsłynniejszy symulator skoków narciarskich. Oczywiście, gra ma być bardziej rozbudowana oraz szczegółowa. Skakać przyjdzie nam na różnego rodzaju skoczniach, zróżnicowanych pod względem rozmiaru czy otoczenia. Zmagać będziemy mogli się nie tylko na śniegu, ale także na trawie czy skoczni piaszczystej. Przy jednym komputerze w szranki stanąć będzie mogło 50 zawodników. Gra będzie posiadała także tryb fabularny, w którym wcielając się w młodego skoczka, poprowadzimy go ku drodze na szczyt i zdobyciu kryształowej kuli.

Officialscreen2

Mając na uwadze tytuł, premiery Ultimate Ski Jumping 2020 spodziewałbym się dopiero w przyszłym roku. Miejmy nadzieję, że Blue Sunset Games ukończy projekt przed zakończeniem sezonu, przecież właśnie wtedy mamy największą ochotę, by spróbować swoich sił na skoczni. Zapraszam do zapoznania się z naszą satyryczną recenzją kultowego Deluxe Ski Jump.

Officialscreen3

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów