Ujawniono szczegóły o SpellForce 3

Paweł Ziarkiewicz | @Xpawel5 | | Przeczytasz w 1 minutę

W tym roku Nordic Games w planie wydawniczym ma do zaoferowania kolejną część z serii SpellForce, która ma połączyć gatunek RTS z RPG. Wydarzenia opisane w produkcji toczą się jeszcze przed historią z części The Order of Dawn, a miejscem akcji będzie świat Eo. 

W rozgrywce podobnie jak w poprzednich częściach cyklu pokierujemy bohaterem od zera i w trakcie kampanii będziemy mogli rozwijać jego umiejętności. Zastosowano także rozwój organiczny – oznacza to, że gracz może podbijać te tereny, które mają bezpośredni kontakt z naszą bazą lub innymi zajętymi ziemiami. Produkcja kładzie duży nacisk na zbalansowanie ekonomiczne oraz zapewnienie jak najbardziej optymalnych rozwiązań w gospodarce poszczególnych terenów. Umiejętne połączenie dwóch gatunków w produkcji powinno zapewnić graczom wiele radości i satysfakcji.

Tytuł zapewni nam też personalizację zarówno bohaterów jak i  zarządzanie swoją armią. Produkcja to także wspaniała fabuła rozgrywająca się na obszernej mapie. Będziemy mogli spróbować swoich sił także w trybie wieloosobowym.

Źródło: Nordic Games

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów