Ubisoft zaprezentował rozgrywkę w Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands

Paweł Ziarkiewicz | @Xpawel5 | | Przeczytasz w 1 minutę

Podczas konferencji na E3 francuskie studio przybliżyło nam prawdziwie oblicze kolejnej części shooterów spod znaku Tom Clancy’s. Specjalna grupa żołnierzy amerykańskich ma za zadanie przywrócić porządek w zdominowanej przez gang Boliwii. Ulicami rządzi strach i terror – trzeba zakończyć te przestępcze działania.

Rozgrywka w Wildlands, jak zapewnili prowadzący, będzie toczyła się w wielkim świecie, a sama gra stawia nacisk na taktykę i współpracę. W tytule twórcy nie stawiają na otwarte walki między wrogimi stronami, ale przede wszystkim na umiejętności skradania i unikania wymian bezpośredniego ognia. Nasz zespół ma osiągnąć cel szybko i bez zbędnego hałasu. Nie zabraknie jednak dynamicznych elementów jak można było się przekonać na zaprezentowanym fragmencie zabawy z Misji El Pozolero, którą możecie obejrzeć poniżej:

Co ciekawe, można było zauważyć już pierwsze błędy w przenikaniu obiektów. Miejmy nadzieję że zostaną one jednak zniwelowane. Premiera już 7 marca 2017 roku.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów