Ubisoft ujawnia nową grę – Atomega

Nowy FPS będzie dostępny od 19 września 2017

| @DStefanski | | Przeczytasz w 2 min.
Atomega
Atomega

Firma Ubisoft ujawniła dzisiaj nową grę pt. Atomega. Produkcja jest FPS i zostanie udostępniona w serwisie Steam od 19 września. Za ten tytuł odpowiada studio Reflections, znane wcześniej m.in. Grow Up.

Akcja gry Atomega toczy się na końcu czasów, kiedy to rzeczywistość szybko się rozpada. Istnieją już jedynie egzoformy, superzaawansowane, post-biologiczne formy życia, władcy materii i energii, będący ostatnimi, odległymi potomkami ludzi i maszyn. Jako że prawa fizyki powoli przestają działać, egzoformy walczą, aby się zabawić i zyskać prymat nad pozostałymi. Odtwarzają ostatnie chwile wszechświata na arenie, stojącej na krawędzi zagłady.

Gracz musi zdobywać masę, zbierając ją pokojowo lub w drodze walki, aby rozwijać swoją egzoformę od zwinnego atomu po boską Omegę. Rywalizując o masę, gracze biorą udział w dynamicznych walkach podzielonych na dziesięciominutowe rundy dla maksymalnie ośmiu graczy. Zdobywanie masy przynosi też punkty, a zwycięża gracz z największą liczbą punktów po zakończeniu rundy. To nieustające, pełne rywalizacji doświadczenie – gra o nieskomplikowanych zasadach, ale stanowiąca jednocześnie spore wyzwanie. Znaleźć w niej można również lekki klimat, odzwierciedlający osobowość małego zespołu producenckiego.

Atomega będzie dostępna cyfrowo na całym świecie poprzez Steam, w cenie 9,99 €, od 19 września 2017 r.

Źródło: Informacja prasowa

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

TWEETS

Han Solo: Gwiezdne wojny - historie - recenzja filmu - https://t.co/0snTZIiXpN https://t.co/yzNOEKONHl
Megadimension Neptunia VIIR - recenzja - https://t.co/MXgoixu4st https://t.co/sEx0LKYGRG

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch