Ubisoft pracuje nad Beyond Good & Evil 2

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 2 min.

Kontynuacja Beyond Good & Evil, to chyba jedna z najbardziej wyczekiwanych produkcji Ubisoftu. Tytuł debiutował w 2003 roku i pomimo, że był świetnie oceniany zarówno przez recenzentów jak i graczy, nie doczekał się sequela.  Ten był co prawda we wczesnej fazie produkcji jeszcze za czasów świetności siódmej generacji, ale nigdy nie ujrzał świtał dziennego. Wygląda jednak na to, że Ubiosft nie zapomniał o swoje marce i zamierza niebawem wyciągnąć asa z rękawa.

Michel Ancel, twórca takich hitów jak Rayman i Beyond Good & Evil, wystawił na Instagramie grafikę z dopiskiem „Somewhere in system 4 …
– Thanks #ubisoft for making this possible!”. Po takim wpisie nie można się spodziewać niczego innego jak Beyond Good & Evil 2.
beyond-good-evil-2

Jednak co ciekawe, na grafice koncepcyjnej widzimy młodziutkiego Pey’j, który w bardziej okazałej wersji towarzyszył głównej bohaterce Beyond Good & Evil. Nie wykluczone więc, że Ubisoft nie tworzy kontynuacji a prequel hity sprzed lat.

Plotki głoszą, że gra ma nosić tytuł Beyond Good and Evil: The Prejudices of Philosophers i będzie tytułem na wyłączność konsoli Nintendo NX. Mam nadzieję, że jednak nie znajdą one pokrycia w rzeczywistości.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów