Tylko na GOGu Wasteland 2 Director’s Cut jako darmowy dodatek do Pillars of Eternity II: Deadfire

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę
Gog Pillars Of Eternity 2 Plus Wastelands 2
Gog Pillars Of Eternity 2 Plus Wastelands 2

GOG to potrafi zachęcić graczy do składania zamówień przedpremierowych. Wszyscy, którzy złożą pre-order na Pillars of Eternity II otrzymają za darmo grę Wasteland 2 Director’s Cut. Z kolei zainteresowani BATTLETECH, przy zakupie będą się cieszyć z dostępu do Shadow Returns.

W taki sposób można kupować gry przed premierą, ponieważ nic tak nie łagodzi bólu oczekiwania, jak mile spędzony czas z inną produkcją.

Warto dodać, że oferty sądostępne dla wszystkich klientów, którzy już kupili obie gry w przedsprzedaży. Oferta na BATTLETECH z gratisowym Shadowrun Returns obowiązuje dla wszystkich zamówień przedpremierowych oraz zakupów do 8 maja, czyli przez dwa tygodnie po premierze gry. Oferta na Pillars of Eternity II: Deadfire z gratisowym Wasteland 2 Director’s Cut Digital Classic Edition obowiązuje do wszystkich zamówień przedpremierowych oraz zakupów do 15 maja, czyli przez tydzień po premierze gry.

Klienci, którzy posiadają już Shadowrun Returns lub Wasteland 2 na GOG.com, mogą skontaktować się z zespołem support.gog.com, aby otrzymać kopię prezentową.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów