W tym tygodniu debiutuje Slender: The Arrival na PS3

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 2 min.

Najbardziej oczekiwaną grą tego tygodnia jest oczywiście Fifa 15, ale to nie jedyny tytuł, który będzie wzbudzał emocje.  23 września, czyli już w najbliższy wtorek na konsolę PlayStation 3 debiutuje horror Slender: The Arrival. Gra jest kontynuacją darmowego hitu Slender: The Eight Pages. Komercyjna odsłona jest pierwszoosobowym horrorem, w którym gracz zmuszony jest do ciągłej ucieczki przed niebezpieczeństwem oraz odkrywania niezwykle mrocznej historii. Złem przed którym uciekamy jest Slader Men, niezwykle osobliwy stwór, który za wszelką cenę chce powstrzymać nas przed odkryciem jego sekretu. W trakcie rozgrywki zbieramy porzucone przedmioty oraz wchodzimy w interakcje z różnymi przedmiotami. Brak jakiejkolwiek broni sprawia, że za wszelką cenę staramy się uniknąć kontaktu z przeciwnikiem.

Slender: The Arrival zostało wydane na PC-ty w marcu 2013 roku . Obecnie ukaże się tylko na konsole poprzedniej generacji. We wtorek na PlayStation 3, a środę na Xboxa 360. Wersja na PC wywoływała skrajne emocje, jedni byli zachwyceni mrocznym klimatem i oryginalną fabułą, drudzy narzekali na nudę i słabą optymalizację. Jedno jest pewne, to nie jest gra, w którą należy grać w południe, gdy za oknem świeci słońce. Proponuję poczekać do wieczora, zgasić światło i nie zapomnieć o słuchawkach.

 

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów