Connect with us

Cześć, wpisz czego szukasz.

PS5

Twórca God of War Cory Balrog poparł pomysł wzrostu cen gier

God Of War
God Of War

Cory Balrog, menedżer do spraw rozwoju God of War, popiera pomysł podwyżek cen gier wraz z pojawieniem się konsol nowej generacji PlayStation 5 i Xbox Series X. Napisał o tym, komunikując się z fanami na Twitterze.

„Gry powinny iść w górę”, powiedział Balrog, dodając, że dla niego ta opcja jest znacznie lepsza niż narzucanie mikrotransakcji konsumentom. Według projektanta gier, niektóre gry stały się dzisiaj „piekielnym polem mikrotransakcji”.

W komentarzach wiele osób zgodziło się z opinią, że dominacja mikrotransakcji jest zła, ale jednocześnie wątpili, by wydawcy odmówili dodatkowej monetyzacji w przypadku wzrostu standardowych cen gier na PlayStation 5 i Xbox Series X.

NBA 2K21 dużo droższe na nową generację! Czy gracze będą musieli coraz głębiej sięgać do portfela?

„W przypadku NBA 2K21 będą prosić o 70 $, ale trudno uwierzyć, że w tej grze nie będzie żadnych mikrotransakcji” – zauważył jeden z fanów God of War.

Według międzynarodowego koncernu International Data Group, ceny gier na PS5 i Xbox Series X wzrosną o 10 dolarów. Oczywiście zmiana ta będzie dotyczyła głównie produkcji wysokobudżetowych. Według ekspertów w ciągu ostatnich piętnastu lat budżety gier AAA wzrosły średnio o 200–300%, podczas gdy ceny gotowych produktów w Stanach Zjednoczonych nie wzrosły. W tym samym czasie znacznie wzrosły bilety do kina i abonament na usługi wideo, takie jak Netflix.

Advertisement. Scroll to continue reading.
Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Advertisement

Zobacz także...

QUIZY

Jeśli odpowiecie prawidłowo na 15 pytań, możecie być z siebie zadowoleni.

QUIZY

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy kolejny quiz. Tym razem sprawdzamy czy znacie wszystkie bohaterki z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Mamy dla Was 16 screenów...

QUIZY

W dzisiejszym quizie sprawdzimy waszą wiedzę na temat konsoli Xbox 360. Przekonajcie się czy rzeczywiście należycie do teamu zielonych. Mam dla Was 17 pytań, w których...

QUIZY

Święta za pasem, niby już zima, a śniegu ni ma – a do tego na dworze niemal wiosenna temperatura. Na szczęście, gracze by poczuć prawdziwy...

Advertisement