Two Point Campus z przesuniętą datą premiery

Two Point Campus
Two Point Campus

Two Point Campus to symulator zarządzania uniwersytetem, który będzie dostępny na konsole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One/Xbox Series X i Nintendo Switch oraz PC.

Gra pierwotnie miała ukazać się w maju, ale miłośnicy tycoonów będą musieli jeszcze trochę na nią poczekać, ponieważ data premiery Two Point Campus została przesunięta na 9 sierpnia 2022 r. Tytuł ukaże się w polskiej wersji językowej (napisy), a wydawcą gry w Polsce jest firma Cenega.

W najnowszym materiale wideo, dostępnym poniżej, deweloperzy z Two Point Studios wyjaśniają, dlaczego chcieli stworzyć Two Point Campus. W filmie omawiane są niektóre z ekscytujących nowych funkcji, których fani mogą się spodziewać w grze. Opisują również, w jaki sposób Two Point Campus ewoluował w stosunku do ich poprzedniej gry, Two Point Hospital (nasza recenzja na PC i Switch).

Two Point Campus materiał z rozgrywki

Polska edycja pudełkowa wygląda bardzo ciekawie. Została nazwaną Edycją Rekrutacyjną, która zawiera:

·        Wyjątkowe opakowanie

·        Rozkładaną papierową mapę kampusu, nieco większą niż format A3

·        Pakiet Two Point Bonus DLC, zawierający ekskluzywne przedmioty w grze zarówno dla Two Point Campus jak i Two Point Hospital

·        14-stronicowy prospekt uniwersytecki zawierający szczegóły dotyczące zajęć w grze, udogodnień, stowarzyszeń i innych rozrywek w Two Point Campus. 

Two Point Campus Edycja Rekrutacyjna

Two Point Campus Edycja Rekrutacyjna