Turtle Beach sprzedało 30 milionów zestawów słuchawkowych dla graczy

Krzysztof Borek | @krzysiek_borek | | Przeczytasz w 1 minutę
Turtle Beach
Turtle Beach

Turtle Beach to jeden z najbardziej rozpoznawalnych producentów peryferiów dla graczy, choć głównie skupia się na produkcji i sprzedaży słuchawek.

Od 2005 roku do teraz firmie udało się sprzedać 30 milionów zestawów słuchawkowych, a przez ostatnie 7 lat stała się liderem na rynku headsetów dla graczy.

Sprzedaż 30 milionów słuchawek to nie lada wyczyn, który pokazuje, że jesteśmy ważnym graczem na rynku i staramy się udoskonalać nasze produkty. Dzięki temu pokazujemy naszą siłę na rynku.

W tym roku producent szykuje gamę nowych produktów, które powinny być lepsze w porównaniu ze starszymi modelami. Model Recon 70 ma być następcą Recon 50 i dostanie szereg udogodnień. Możemy liczyć na skórzane wykończenie muszli, lepszy mikrofon i 40mm przetworniki.

Według Turtle Beach nowy model ma się charakteryzować lepszą jakością dźwięku w cenie nieprzekraczającej 40 dolarów.

Czy jesteście użytkownikami jednego z 30 milionów zestawów słuchawkowych Turtle Beach? Myślicie, że Amerykanie nadal będą wieść prym na tym polu?

Źródło: https://www.playstationlifestyle.net/2019/03/29/turtle-beach-milestone/

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów