Trzeci sezon serialu Outlander już we wrześniu

Sylwia | | Przeczytasz w 1 minutę

Stacja Starz i Sony Pictures Television ogłosiły, że nominowany do Złotych Globów serial Outlander, powróci na mały ekran z trzecim sezonem już we wrześniu tego roku. Będzie liczył 13 odcinków i rozpocznie się miesiąc później niż sezon drugi. Twórcą serialu jest Roland D. Moore. Jest on adaptacją powieści Obca autorstwa Diany Gabaldon. Akcja trzeciego sezonu będzie oparta na trzeciej z ośmiu powieści pod tytułem Podróżniczka.

Produkcja nowego sezonu rozpoczęła się we wrześniu 2016 roku a zakończy w czerwcu tego roku. W marcu plan zdjęciowy zostanie przeniesiony ze Szkocji do Cape Town w Południowej Afryce. Historia sezonu trzeciego rozpoczyna się w momencie powrotu Claire do 1948 roku. Będąc w ciąży z dzieckiem Jamie’go, musi się zmagać nie tylko z nieoczekiwanym powrotem do poprzedniego życia ale również spotkaniem pierwszego męża Franka.

W rolach głównych ponownie zobaczymy Caitrione Balfe i Sama Heughana. Premiera serialu Outlander sezon trzeci przewidziana jest we wrześniu tego roku na kanale telewizyjnym Starz.

Źródło: deadline.com/

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów