Trzeci epizod The Walking Dead: The Final Season może zadebiutować jeszcze w tym roku

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 2 min.
The Walking Dead The Final Season
The Walking Dead The Final Season

Studio Skybound Games, które po upadku Telltale Games przejęło prawa do kontynuowania prac nad ostatnim sezonem The Walking Dead, ostro wzięło się do pracy. Na platformie Reddit, CEO Ian Howe i dyrektor kreatywny Kent Mudle, opowiadali o przygotowaniach kolejnego odcinka popularnej serii.

Deweloperzy nie chcieli zdradzić dokładnej daty premiery, ale powiedzieli, że byliby rozczarowani, jeśli trzeci epizod nie ukazałby się jeszcze w tym roku. Telltale Games niemal ukończyło ten etap finałowego sezonu, dlatego Skybound nie pozwoli graczom długo na niego czekać. Co innego jeśli chodzi o czwarty epizod. Był on dotychczas w fazie przedprodukcyjnej, więc jest jeszcze wiele do zrobienia. Obecnie nikt nad nim nie pracuje gdyż nie są jeszcze rozwiązane wszystkie aspekty prawne. Telltale jest jednak bardzo pomocne bi przejęcie całego projektu nie powinno trwać zbyt długo.

Studio Skybound Games prowadzi również rozmowy z byłymi pracownikami Telltale Games. Część z nich zapewne znajdzie zatrudnienie u nowego dewelopera pracującego nad The Walking Dead.

The Walking Dead: The Final Season nie jest obecnie dostępne w sprzedaży, ale ma do niej wrócić jeszcze pod koniec października lub na początku listopada.

Źródło: https://nintendoeverything.com/skybound-gives-update-on-the-walking-dead-the-final-season-third-episode-likely-out-by-the-end-of-this-year/

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów