Truberbrook – świetna przygodówka już dostępna na konsolach

Jakub Smolak | | Przeczytasz w 1 minutę
Truberbrook
Truberbrook

Mamy dobrą informację dla fanów klasycznych przygodówek point & click. Gra właśnie zaliczyła debiut na PS4, Xbox One oraz Nintendo Switch. Przypomnijmy, że Truberbrook na pecetach zadebiutował w marcu. Twórcy, ekipa z btf, za swoją produkcję zgarnęli nagrodę “Best German Game” na gali German Video Game Awards. Odsyłam wam do zapoznania się  nasza recenzją, w której Robert wysoko ocenił Truberbrook, dostrzegając największe zalety w takich elementach jak oprawa graficzna i gameplay. Poniżej możecie obejrzeć najnowszy trailer produkcji przygotowany z okazji konsolowej premiery.

Truberbrook – trailer

Gotów na posezonowy urlop w Niemczech lat sześćdziesiątych? Jako Hans Tannhauser trafisz do oddalonej od świata mieściny Truberbrook. Choć wszystko zapowiada nudny i spokojny wypoczynek, krótko po przybyciu zaczną dziać się tam dziwne rzeczy. Powodzenia.

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów