Trine 4: The Nightmare Prince z nowym trailerem

Jakub Smolak | | Przeczytasz w 2 min.
Trine 4
Trine 4

Studio Frozenbyte podzieliło się kolejnym materiałem ze zbliżającego się wielkimi krokami  Trine 4: The Nightmare Prince. Tym razem jest to trailer przybliżający nam fabułę najnowszej odsłony popularnej serii. Gra zadebiutuje na rynku już 8 października i będzie dostępna na PC, Xbox One, PlayStation 4 oraz Nintendo Switch. Zachęcam do zapoznania się z poniższym wideo.

Trine 4: The Nightmare Prince – trailer

W Trine 4: The Nightmare Prince gracz ponownie wcieli się w trójkę bohaterów znanych z poprzednich odsłon, którymi są mag Amadeus, złodziejka Zoya oraz rycerz Pontius. Wyruszają oni na poszukiwania księcia Seliusa, którego mroczne koszmary zaczęły się urzeczywistniać i siać spustoszenie w budzącym się świecie. Choć rozgrywka nadal opierała się będzie głównie na rozwiązywaniu zagadek logicznych z wykorzystywaniem mechaniki przełączania się miedzy postaciami, to jednak deweloperzy postanowili wprowadzić kilka zmian. Małą rewolucję przeszedł system walki, a starcia z bossami mają być bardziej efektowne i wymagające niż kiedykolwiek wcześniej. Tytuł będzie również posiadał opcję sieciowej i lokalnej kooperacji.

Jedną z najbardziej zaskakujących zmian, jest powrót do korzeniu jeśli chodzi o oprawę wizualną. Frozenbyte zrezygnowało bowiem z wprowadzonego w Trine 3: The Artifacts of Power pełnego 3D, na rzecz 2.5D, które charakteryzowało dwie pierwsze części cyklu.

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów