Trine 3 zachwyca trójwymiarową grafiką

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę

Dwie pierwsze części przygodowej platformówki zatytułowanej Trine, spotkały się z bardzo dobrymi ocenami i ciepłym przyjęciem przez graczy. Trine 3 zapowiada się równie ciekawie, a zamienienie 2,5 wymiarowej grafiki na 3D znacznie urozmaici rozgrywkę.

Serwis IGN udostępnił kilkuminutowy materiał, w którym możemy się dokładnie przyjrzeć, jak trójwymiarowa grafika sprawdza się w najnowszej produkcji Frozenbyte. W Trine 3 podobnie jak w poprzednich odsłonach przeniesiemy się do baśniowej krainy, w której kierować będziemy losami trójki bohaterów, z których każdy może pochwalić się innymi umiejętnościami.

Przygody maga Amadeusa, złodziejki Zoyi oraz rycerza Pontiusa mają zadebiutować jeszcze w tym roku na PC. Miejmy nadzieję, że na wersję konsolową nie będziemy musieli długo czekać.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów