Treasure Stack – młodszy brat Tetrisa? Gra zmierza także na Xbox One

| | Przeczytasz w 1 minutę
Treasure Stack
Treasure Stack

Studio PIXELAKES poinformowało, że ich debiutancka produkcja Treasure Stack trafi także na Xbox One. Wcześniej wiadomo było, że gra zawita na PC oraz Nintendo Switch. Co prawda dokładna data premiery nie została jeszcze podana, ale Treasure Stack ma pojawić się na rynku w grudniu. Poniżej możecie obejrzeć najnowszy trailer przygotowany z okazji zapowiedzenia wersji na Xbox One.

Treasure Stack Screen

Treasure Stack jest prostą w założeniach grą zręcznościowo-logiczną, mogącą przywodzić na myśl kultowego Tetrisa. Zadaniem gracza będzie manipulowanie spadającymi kuframi w taki sposób, by dopasowywały się kolorami, a następnie otworzenie ich kluczem. Zaowocuje to ich zniknięcie, oczyszczeniem planszy oraz zastrzykiem punktów na nasze konto. Oprócz rozgrywki solo będziemy mogli bawić się online lub poprzez lokalny multiplayer, gdzie udział w zabawie będzie mogło brać aż 4 graczy.

Treasure Stack – trailer

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

TWEETS

Final Fantasy: Crystal Chronicles Remastered Edition - zwiastun z TGS 2018 - https://t.co/AoZo1VZKu4 https://t.co/59TkLgJ5lN
World of Final Fantasy Maxima - zwiastun z okazji Tokyo Game Show - https://t.co/jbZXmxQiDQ https://t.co/KQcm6X0hQv

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch