Transiruby – nowy tytuł od twórców Kamiko zapowiedziany na Nintendo Switch

Bartosz Zając | @_CORTARE_ | | Przeczytasz w 1 minutę

Wydawca Flyhigh Works wraz ze studiem Skipmore, odpowiedzialnym m.in. za Kamiko i Fairune, zapowiedział dzisiaj nowy tytuł dedykowany konsoli Nintendo Switch. Transiruby będzie platformówką 2D, w której wcielimy się w bohaterkę imieniem Siruby. Podczas rozgrywki naszym zadaniem będzie zbieranie DNA istot żyjących na zrujnowanej planecie Noah.

Transiruby w kwestii mechanik połączy ze sobą dwa poprzednie tytuły studia. Znajdziemy w nim akcję w stylu Kamiko oraz rozwiązywanie puzzli w stylu Fairune. Podczas eksploracji świata będziemy stopniowo pozyskiwać nowe umiejętności, jak w klasycznych metroidvaniach lub innych tytułach tego typu. Transiruby będzie grywalne na tegorocznym Tokyo Game Show, które rozpocznie się już 19 września. Pierwszy zwiastun produkcji zobaczycie poniżej.

Transiruby w eShopie zadebiutuje w przyszłym roku.

Transiruby – Pierwszy zwiastun (55:45 – 57:07):

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów