Train Simulator 2018 już dostępny na PC

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę
Symulator Pociągu 2018
Symulator Pociągu 2018

Na półkach sklepowych pojawiła się najnowsza odsłona serii Train Simulator – Symulator Pociągu 2018. Produkcja Dovetail Games jest dostępna w edycji na komputery osobiste i zawiera również szereg ekskluzywnej zawartości.

W Train Simulator 2018 czeka na gracza kariera wirtualnego maszynisty i możliwość poprowadzenia jednych z najbardziej rozpoznawalnych pociągów świata. Symulator Pociągu 2018 zawiera rzeczywiste lokacje, realne linie kolejowe takie jak niemieckie Deutsche Bahn czy brytyjskie Virgin Trains i Arriva Trains Wales oraz mnóstwo lokomotyw i składów.

W grze są dostępne nowe trasy w Walii (NORTH WALES COASTAL: CREWE – LLANDUDNO), USA (PENINSULA CORRIDOR: SAN FRANCISCO – SAN JOSE) oraz Niemczech (MITTENWALDBAHN: GARMISCH-PARTENKIRCHEN – INNSBRUCK). Jeśli chodzi o pociągi mamy do dyspozycji takie maszyny jak: DB BR 442 Talent 2, ÖBB 2016, Caltrain MPI MP36PH-3C, Pacific Electro-Motive GP38-2, Arriva Trains Wales (Class 175, Class 158 i Class 221). Mało tego, w każdym pudełku z grą znajduje się 50-procentowy rabata na wybrane DLC.

Zwiastun Symulator Pociągu 2018

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów