Torment: Tides of Numenera – pierwszy popremierowy patch

Torment Tides of Numenera

Torment: Tides of Numenera całkiem dobrze przyjął się wśród graczy i recenzentów, czego dowodem są dobre oceny w sieci. Od premiery minęło 1,5 miesiąca, ale dopiero teraz dostajemy pierwszego patcha. Poprawka, która jest już dostępna na wszystkich platformach, wnosi m.in. szereg usprawnień w rozgrywce, zadaniach i konwersacjach, interfejsie użytkownika, oprawie dźwiękowej, grafice oraz stabilności kodu.

Od czasu premiery Torment: Tides of Numenera pracowaliśmy bardzo ciężko, aby oczyścić grę z błędów, które wskazywała społeczność zgromadzona wokół gry oraz media. Jesteśmy szczęśliwi, że udało się tego dokonać na wszystkich platformach, co pozwoli fanom Tormenta czerpać jeszcze większą przyjemność z gry. – komentuje szef studia InXile, Brian Fargo.

Torment: Tides of Numenera – patch na konsole [wideo]

 

Dawid bardzo dobrze ocenił nowego Tormenta – całość recenzji przeczytacie tutaj, a poniżej krótki kawałek:

Co prawda czas rozrywki został skrócony, ale dzięki temu grając w Torment: Tides of Numenera ani chwili się nie nudziłem. Rozgrywka jest wciągająca, bohaterowie ciekawi, wyborów masa, a przy tym rzeka tekstu i brak walk, w których jesteśmy zmuszeni uczestniczyć.

Dajcie znać w komentarzach jak wam podobał się Torment: Tides of Numenera.