Toei otwiera oddział poświęcony wyłącznie anime Dragon Ball

| @_Diabe | | Przeczytasz w 1 minutę
Db

Na oficjalnej stronie Toei Animation została ostatnio zamieszczona informacja, z której wynika, że w niedzielę 1 kwietnia zostanie otwarty nowy oddział poświęcony wyłącznie anime Dragon Ball. Będzie on podlegał Kwaterze Głównej Produkcji oraz dywizji Planowania Anime.

Szefem nowego oddziału zostanie Atsushi Suzuki. Jego głównym obowiązkiem będzie zarządzanie modelem biznesowym istniejących już serii, jak i prawdopodobnie praca nad kolejnym sezonem Smoczych Kul.

Anime Dragon Ball Super skończyło się 25 marca na 131 odcinku. Na ten moment nie ma żadnych informacji o kolejnej serii. Znamy za to datę premiery dwudziestego filmu z uniwersum Dragon Ball, który swoją premierę będzie miał już w grudniu tego roku. Więcej informacji znajdziecie tutaj.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

TWEETS

Rytmiczny shoot’em up Double Kick Heroes latem zadebiutuje na Nintendo Switch https://t.co/VCcGJCiXJN https://t.co/yVa4GQ9Vdx
Resident Evil 2 ze zwiastunem premierowym https://t.co/ioUV2WRNoO https://t.co/iBcpU2Rj1h

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch