They Are Billions w końcu opuszcza Early Access

Jakub Smolak | | Przeczytasz w 1 minutę
They Are Billions
They Are Billions

Dziś premiera They Are Billions, gry która zatrzęsła rynkiem indyków już podczas pobytu w steamowym Early Access. Wielu fanów z pewnością wyczekiwało debiutu finalnej wersji, która wzbogacona została o składającą się z 48 misji kampanię fabularną. Została ona zatytułowana The New Empire. Poniżej obejrzeć możecie prezentujący ją trailer.

They Are Billions, to intrygujący RTS posiadający elementy znany z gatunku tower defence. W grze stawimy czoła hordom nieumarłych, a kluczowym w przetrwaniu będzie umiejętne zarządzanie wszystkim, co może nam w tym pomóc. Gracz jest odpowiedzialny za stawianie budynków, przygotowanie fortyfikacji oraz rekrutowanie żołnierzy. Wszystko po to by odeprzeć kolejne fale bezwzględnych umarlaków pragnących wyniszczyć ostatni bastion ludzkości.

They Are Billions – trailer

Źródło: https://www.pcgamer.com/they-are-billions-leaves-early-access-and-gets-a-big-campaign/

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów